Home > Profil uczestnika zjazdu > Stanisław Dubiel
Stanisław Dubiel

Harcmistrz, Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Chorągwi Dolnośląskiej ZHP

Aktualnie jestem członkiem, a zarazem przewodniczącym KRCh oraz wiceprzewodniczącym ChKSI, wraz z kilkoma instruktorami Komendy Hufca w Świdnicy tworzę zespół ds. powołania Fundacji Harcerstwa Świdnickiego

• Finanse i gospodarowanie

Jestem szczęśliwym mężem i ojcem ślicznej córeczki, pracuję jako główny księgowy w hurtowni kwiatów i art. dekoracyjnych.

Lubię wędrować po Karkonoszach oraz słuchać szant. Fascynuje mnie historia średniowiecznych katedr.

Delegatem chciałem zostać aby wpłynąć na dostosowanie harcerskiego prawa, w sensie przepisów, do otaczającej nas rzeczywistości. Chcę aby każdy drużynowy, szczepowy, komendant nie był blokowany w działaniu harcerskim przepisami, które są przestarzałe i nie przystające do szybko zmieniającego się świata, wręcz przeciwnie, aby go inspirowały do pracy dla dobra zuchów, harcerzy czy wędrowników.