Home > PRZED ZJAZDEM > Sobotnia zbiórka w Chorzowie
Sobotnia zbiórka w Chorzowie

Sobotnia zbiórka w Chorzowie

W sobotę 16 listopada w Hotelu Skaut w Parku Śląskim w Chorzowie na regionalnej zbiórce delegatów spotkali się uczestnicy zjazdu z chorągwi Krakowskiej, Opolskiej, Podkarpackiej, Dolnośląskiej, Śląskiej i Ziemi Lubuskiej, a także członkowie Głównej Kwatery ZHP. W zbiórce uczestniczyli komendanci czterech z sześciu chorągwi tworzących ten „region”.

Ponad dziesięć godzin delegaci omawiali niektóre projekty uchwał wnoszone na Zjazd ZHP – m.in. prezentowane przez hm. Jacka Smurę projekty dotyczące pracy z kadrą, budowania wizerunku i analizy struktury organizacyjnej; prezentowaną przez hm. Agnieszkę Rytel  uchwałę programową; projekty dotyczące rozdzielenia działalności wychowawczej i gospodarczej oraz stabilizacji finansów ZHP.

W trakcie zbiórki zaprezentowali się kandydaci na funkcję Przewodniczącego ZHP – hm. Zbigniew Standar i hm. Dariusz Supeł oraz kandydatka na Naczelnika ZHP hm. Małgorzata Sinica.

Zbiórka w Chorzowie była ostatnim spotkaniem z delegatami przed rozpoczynającym się 5 grudnia 2013 r. XXXVIII Zjazdem ZHP.

Comments are closed.

Scroll To Top