Home > Profil uczestnika zjazdu > Przemysław Przekop
Przemysław Przekop

Harcmistrz, Komendant Hufca ZHP im. Jana i Hieronima Małeckich w Ełku

Od 2 lat jestem komendantem Hufca Ełk, oprócz tego od 3 lat pełnię funkcję kapelana Hufca Augustów, tam też założyłem i prowadzę 1 Wielopoziomową Drużynę Harcerską Armatus in virtas im. Hm. Ryszarda Kaczorowskiego. W hufcu Augustów udzielam się w Komisji Stopni Instruktorskich – jako przewodniczący oraz w Kapitule Stopni Wędrowniczych. Po za tym chętnie służę swoją pomocą tym, którzy jej potrzebują

• Finanse i gospodarowanie
  • Komunikacja społeczna

Ożywienie środowiska harcerskiego w Augustowie oraz przeprowadzenie drużyny przez kampanię bohater, której podsumowaniem był obóz harcerski w Niemczech.

Jestem księdzem katolickim pracującym od 3 lat w par. św. Jana Chrzciciela w Augustowie oraz uczę w Szkole Podstawowej nr 2 w Augustowie. Szczególnie interesuję się historią zwłaszcza historią Polski.

Odpowiedzialność za przyszłość ZHP i jego dalszy rozwój. Mandat pragnę wykorzystać poprzez wspieranie oddolnych inicjatyw, które będą służyć ułatwieniu pracy z harcerzami oraz zapewnią w przyszłości coraz lepsze funkcjonowanie naszej organizacji.