Home > Profil uczestnika zjazdu > Przemysław Łaciński
Przemysław Łaciński

Harcmistrz, Zastępca Komendanta Hufca Warszawa Praga Północ im. „Wigierczyków”

Obecnie pełnię funkcje: Zastępcy Komendanta Hufca, Przewodniczącego hufcowej KSI oraz Komendanta Szczepu.

Organizacja różnego rodzaju form wypoczynku dla blisko 500 uczestników przez ostatnie 3 lata.

Jestem aktywną, ambitną i odpowiedzialną osobą zorientowaną na realizację stawianych sobie zadań. Wierzę w ludzi i potrzebuję ich do egzystencji. Nie znoszę samotności.

Interesuję mnie: sport (m.in. piłka nożna, jogging, narciarstwo zjazdowe), polityka, turystyka (przede wszystkim wędrówki górskie), offroad.

Z wykształcenia jestem administratywistą, zawodowo zajmuję się Prawem zamówień publicznych w jednej ze Spółek Skarbu Państwa.

Obecnie uczęszczam na podyplomowe studium z zakresu podstaw ekonomiczno-prawnych procesu inwestycyjnego organizowane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.

Delegatem chciałem zostać przede wszystkim z uwagi na fakt, iż moje doświadczenia zbierane przez lata, odcisnęły się na poglądach, jakie prezentuję w zakresie wizji organizacji. Mam poczucie, że rzeczona wizja jest w znacznej części spójna z wieloma instruktorami służącymi na „pierwszej linii”- w drużynach i szczepach.