Home > Profil uczestnika zjazdu > Przemysław Gładysiak
Przemysław Gładysiak

Podharcmistrz, p.o. Komendant Hufca ZHP Poznań Rejon

Na chwilę obecną pełnię obowiązki Komendanta Hufca ZHP Poznań Rejon, jestem w trakcie przygotowania Zjazdu Hufca, na którym zamierzam kandydować na to stanowisko, i pełnić funkcję z wyboru zjazdu.

• Finanse i gospodarowanie

Organizacja Zlotu Hufca ZHP Poznań Rejon dla ok. 250 osób, podczas którego ustanowiliśmy rekord Polski w ułożeniu największej lilijki z balonów.

Prowadzę własne przedsiębiorstwo, prywatnie żonaty, ojciec trójki wspaniałych dzieci: Gabrysi, Ulki i Piotra.

W tym roku zaraziłem się pasją sportową, startuję w zawodach na orientację sportową, zarówno rowerowo i biegowo. W tym roku zaliczyłem też najdłuższy w życiu maraton rowerowy – dystans 200 km.

Chciałbym przede wszystkim zwrócić uwagę na nadmiar dokumentacji organizacyjnej, problem braku ustawy o harcerstwie, zwrócenie uwagi na te przepisy które szczególnie utrudniają pracę harcerską. Zależy mi na likwidowaniu niepotrzebnych utrudnień także wewnątrz organizacyjnych (np. weryfikacja uprawnień itp.)