Home > PRZED ZJAZDEM > Po zbiórce regionalnej w Warszawie
Po zbiórce regionalnej w Warszawie

Po zbiórce regionalnej w Warszawie

W sobotę 9 listopada w Warszawie na regionalnej zbiórce delegatów dość konstruktywnie pracowano nad propozycjami dotyczącymi uchwały programowej, pakietem uchwał dotyczących systemu pracy z kadrą oraz uchwałami „stabilizacyjnymi”. Delegaci rozmawiali również o propozycjach zmian w prawie harcerskim i podstawach wychowawczych ZHP. 

 Ważnym elementem zbiórki były prezentacje kandydatów na Przewodniczącego ZHP – hm. Dariusza Supła i hm. Zbigniewa Standara oraz kandydatki na Naczelnika ZHP hm. Małgorzaty Sinicy. Ta część zbiórki była transmitowana do sieci Internet, a jej zapis znajduje się w serwisie internetowym ZHP360

Zdjęcia ze zbiórki znajdują się natomiast w galerii na Facebooku ZHP.

Następna zbiórka regionalna – w sobotę 16 listopada w Chorzowie.

Comments are closed.

Scroll To Top