Home > Profil uczestnika zjazdu > Piotr Wychowaniec
Piotr Wychowaniec

Piotr Wychowaniec

Harcmistrz, Komendant Hufca ZHP Kielce-Południe

Instruktor ZHP od 8 lat

Delegat o sobie – harcersko

Obecnie przejąłem funkcję komendanta hufca, z którą to funkcją szybko się zaprzyjaźniam. Przez ostatnie dwa lata, byłem zastępcą komendanta d.s. programu i pracy z kadrą w hufcu.

W tym czasie specjalizowałem się w działaniach związanych ze wsparciem pracy programowej drużynowych oraz w ich kształceniu i rozwoju. Za bardzo ważne uważam podnoszenie jakości pracy wychowawczej na poziomie podstawowych jednostek organizacyjnych.

Obszary mistrzostwa:

  • Kształcenie i praca z kadrą
  • Program
Sukces

Jestem dumny z tego, że w ostatnim roku harcerskim udało nam się zrealizować pierwszy roczny plan operacyjny hufca zgodnie z założeniami Strategii ZHP.

Delegat o sobie – zawodowo i prywatnie

Obecnie pracuję jako specjalista d.s. trade marketingu w międzynarodowej firmie i zajmuję się wsparciem sprzedaży produktów na rynkach zachodnich.

Żegluję, podróżuję i zwiedzam. Ostatnio zakochałem się w naszym „Zawiasie” i czym prędzej planuję na niego wrócić.

Jestem delegatem ponieważ…

W poprzedniej kadencji uczestniczyłem w zjeździe jako delegat po raz pierwszy. Podjąłem się pracy w zespole opracowującym Strategię ZHP. Uważam, że ten dokument w istotny sposób podkreśla rolę poszczególnych struktur w działaniu całego ZHP. Chciałbym, aby kontynuowane były idee związane ze wsparcie organizacyjnym i programowym drużynowych. Chciałbym przyczynić się do tworzenia nowej jakości w programie ZHP – od poziomu centralnego do podstawowych jednostek.

Comments are closed.

Scroll To Top