Home > Profil uczestnika zjazdu > Piotr Walburg
Piotr Walburg

Podharcmistrz, Komendant Hufca ZHP Włocławek Miasto

Zajmuję się wspólnotą instruktorską i harcerską Hufca Włocławek Miasto. Poza funkcją Komendanta wspieram Komisję Stopni Instruktorskich i chętnie podejmuję się opieki nad przyszłymi instruktorami.

W Chorągwi Kujawsko Pomorskiej zajmuję się kształceniem w CHZKK a w Radzie tejże chorągwi jestem członkiem. Dwa lata temu dołączyłem do Rady Naczelnej ZHP.

Najwięcej satysfakcji przynosi mi systematyczny rozwój mojego Hufca ZHP Włocławek Miasto, co jest nieopisaną zasługą młodej kadry instruktorskiej.

Międzynarodowy Zlot Harcerzy i Skautów – WICEK 2013 – Komendant Gniazda Pomarańczowego. Prowadzenie gniazda oraz opieka nad kilkuset osobową różnorodną grupą harcerzy i instruktorów z całej Polski.

Pracuję w firmie Unilever Polska Spółka z o.o.

Prowadzę firmy: www.czytajcierodzice.pl, www.UbraneNadrukiem.Pl , współtworzę www.eSkladnica.pl

Pasjonuję się biegami maratońskimi.

Interesuję się gitarą i fotografią.

Od niedawna raczkuję na blogu:  www.piotr.walburg.pl

Mąż Marty, Ojciec Ewy.

Od wielu lat współtworzę Hufiec i aktywnie angażuję się w działalność na rzecz Chorągwi Kujawsko-Pomorskiej. Jestem liderem w swoim środowisku. To przekonanie daje mi mandat do reprezentowania regionalnej społeczności. By dobrze wypełnić powierzoną rolę, aktywnie uczestniczę w szeroko rozumianym dialogu przedzjazdowym oraz zorganizuję dyskusję w rejonach wyborczych, z których dostałem mandat delegata. Nie bez znaczenia pozostanie również współpraca w kończącej kadencję Radzie Naczelnej ZHP