Home > Profil uczestnika zjazdu > Paweł Poręba
Paweł Poręba

Przewodnik, Kwatermistrz Hufca Podkrakowskiego

Aktualnie pełnię równolegle kilka funkcji w swoim hufcu u szczep.

W Hufcu Podkrakowskim jest członkiem komendy hufca i realizuję zadania wynikające z zadań kwatermistrza. Dodatkowo w hufcu zajmuję się administracją strony www hufca oraz administruje Elektroniczną Ewidencję ZHP w hufcu.

W IV Szczepie Nadwiślanie pełnię funkcję zastępcy komendanta szczepu. Również nieprzerwanie od 2006 roku jestem drużynowym 124 DH „Leśni” z Rybnej.

• Finanse i gospodarowanie
  • Komunikacja społeczna

Z każdej akcji i projektu w którym biorę udział jest tak samo dumny.

Aktualnie jest studentem dziennym IV roku informatyki stosowanej na Politechnice Krakowskiej na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki. W najbliższym okresie czeka mnie obrona pracy inżynieryjnej z tematyki systemów CMS. W dziedzinie w której się uczę najbardziej interesuję się tematyką Web, aplikacji internetowych.

Poza studiami uwielbiam wszelkie wyjazdy harcerskie i „poza” harcerskie.

Moja pasja? Oczywiście że harcerstwo. Nic taki nie daje mi satysfakcji w ZHP jak prowadzenie drużyny harcerskiej.

Zostałem delegatem ponieważ instruktorzy z mojego hufca obdarzyli mnie zaufaniem. Podczas zjazdu chcę reprezentować zdanie i pomysły instruktorów naszego hufca które pojawiły się podczas dyskusji w czasie zbiórki wyborczej.