Home > Profil uczestnika zjazdu > Paulina Muszyńska
Paulina Muszyńska

Podharcmistrzyni, Komendantka 26 Szczepu Harcerskiego „Agricola”

Obecnie jestem Komendantką 26 Szczepu „Agrciola” w Hufcu Powiatu Trzebnickiego im. hm. Tadeusza Zawadzkiego ps. „Zośka” oraz członkinią Hufcowej Komisji Stopni Instruktorskich i Hufcowego Zespołu Kadry Kształcącej „Kalejdoskop”, a także jestem członkinią Referatu Wychowania Religijnego i Duchowego Chorągwi Dolnośląskiej.

• Komunikacja społeczna

Byłam organizatorką i współorganizatorką licznych warsztatów, szkoleń i kursów na poziomie hufca i chorągwi. Najbardziej jestem dumna ze współorganizacji warsztatów dla nauczycieli „Drużynowy +”, bo było to niesamowite doświadczenie.

Z wykształcenia jestem nauczycielką i pedagogiem . Moja praca to moja największa pasja, ale także interesuję się : teatrem, sztuką oraz bardzo lubię czytać książki.

Chciałam zostać delegatem, aby mieć wpływ na życie Związku oraz poruszyć liczne tematy, które nurtują mnie i instruktorów z mojego środowiska. Swój mandat chciałabym wykorzystać jak mądrze i jak najlepiej.