Home > Profil uczestnika zjazdu > Michał Dymek

Michał Dymek

Podharcmistrz, Członek Komisji Rewizyjnej Chorągwi

Jestem członkiem Komisji Rewizyjnej Chorągwi Lubelskiej ZHP oraz członkiem Referatu Wędrowniczego Chorągwi. Na poziomie Hufca zastępuje przewodniczącego Komisji Rewizyjnej oraz biorę udział w pracach Komisji Stopni Instruktorskich Hufca ZHP Puławy. Blisko 5 lat temu założyłem 10 Puławska Drużynę Wędrowniczą „Glaucus”, której aktywnym członkiem jestem do dziś.

• Finanse i gospodarowanie
  • Komunikacja społeczna

W roku 2013 współorganizowałem Festiwal z okazji Dnia Myśli Braterskiej. Organizacja tej imprezy, dała mi osobiście wiele satysfakcji i motywacji do działania, a największą motywacją były widoczne po zakończeniu festiwalu uśmiechy na twarzach zuchów, harcerzy, wędrowników, instruktorów, seniorów i zaproszonych gości.

Studiuje Administrację na UMCS w Lublinie oraz Zarządzanie na Politechnice Lubelskiej na 5 roku. Moją pasją jest śpiew klasyczny- śpiewam w Chórze Akademickim UMCS. Ponadto uwielbiam wędkować, zdobywać górskie szczyty oraz odkrywać smaki świata.

Delegatem chciałem zostać, aby móc realnie wpłynąć na funkcjonowanie Związku zarówno obecnie jak i w przyszłości, ponieważ decyzje, które zapadać będą na Zjeździe, dotyczyć będą w dużej mierze przyszłości ZHP. Mandat, który przyznała mi Zbiórka Wyborcza postaram się sprawować jak najlepiej, biorąc czynny udział obradach Zjazdu.