Home > Profil uczestnika zjazdu > Marta Tomasiewicz
Marta Tomasiewicz

Harcmistrzyni, Komendantka II Szczepu „Orlęta” w Tarnowie  ,drużynowa 28 Tarnowskiej Drużyny Harcerskiej „Las”

Pełniąc  wymienionione  funkcje realizuję zadania wynikające z planów pracy drużyny i szczepu między innymi organizuję rajd szczepu „Rogaś”,rajd drużyny „Szlakiem borsuka”.Zachęcam w ten sposób do wędrówek, obcowania z przyrodą, poznawania tajemnic przyrody i szacunku dla niej.Organizuję wraz z moją kadrą w czasie wakacji  obóz  harcerski szczepu. W tym roku po raz 18 skorzystaliśmy z Bazy harcerskiej „Róża Wiatrów” KH Lębork.

Obszary mistrzostwa

Moja drużyna otrzymała nowy proporzec, który został wręczony na turnieju  rycerskim org.przez Stowarzyszenie Zamek Tarnowski  z rąk  Zawiszy Czarnego na ruinach zamku .Było to podsumowanie realizacji szeregu zadań związanych z historią Tarnowa ,Prawem Harcerskim i św.Jerzym.

Jestem nauczycielką w Szkole Podstawowej nr 9 im Orląt Lwowskich w Tarnowie .

Moje pasje to: harcerstwo, zaczynałam jako zuch /zaszczepiła mnie mama ,która też jest instruktorką /.

Lubię wędrówki po górach ,w szczególności Beskid Sądecki, po którym wędruję z harcerzami i prywatnie z mężem /też instruktorem ZHP/. Razem z mężem i przyjaciółmi gramy i śpiewamy w zespole szantowym The Cotton.

Jazda na rowerze w wolnym czasie,to chwila na zapomnienie o codziennych problemach i relaks.

Chciałam zostać delegatką na  Zjazd ponieważ ,chcę czynnie uczestniczyć  w podejmowaniu ważnych decyzji dla ZHP,reprezentować  swoje środowisko i poruszać tematy związane z trudnościami jakie napotykają drużynowi, od których  zależy przyszłość naszej organizacji.Interesuje mnie również program ZHP ,propozycje i przedsięwzięcia. Poza tym na Zjeździe jest możliwość rozmowy z innymi delegatami, wymiana doświadczeń.