Home > Profil uczestnika zjazdu > Marta Bednarska
Marta Bednarska

Podharcmistrzyni, Komendantka Hufca ZHP Sopot

Prowadzę mały, acz dzielny hufczyk znad chłodnego morza, pracuję z wspaniałym zespołem nad jego stałym i wszechstronnym rozwojem. ;)

Promuję działania sopockich harcerzy w lokalnej społeczności i mediach, oraz wspomagam rzecznika prasowego Chorągwi Gdańskiej ZHP w promowaniu harcerstwa w woj. pomorskim.

• Komunikacja społeczna

Dumna jestem z tego, że kadra mojego hufca zajmująca się ratownictwem już trzeci raz z rzędu zorganizowała „RATMAZ” – największe manewry ratownicze dla organizacji pozarządowych i służb profesjonalnych, a ja miałam okazję promować tą imprezę, którą odbiła się echem w mediach ogólnopolskich (TVN24, Polsat News, TVP Info) i lokalnych portalach internetowych i gazetach.

Jestem świeżo upieczoną panią psycholog organizacji, zarządzania i marketingu, pracuję w public relations Instytutu Kultury Miejskiej i cieszę się, gdy mogę wyjeżdżać w dalekie, wschodnie kraje.

By mieć głos, reprezentować moje środowisko. Chcę się zgłębić w sprawy poruszane na Zjeździe i móc zgodzić się lub nie z przedstawianymi propozycjami. Chciałabym, by Zjazd prowadził ZHP do przodu, z rozsądkiem.