Home > Profil uczestnika zjazdu > Mariusz Brzozowski
Mariusz Brzozowski

Harcmistrz, Zastępca komendanta Hufca ZHP Białystok ds. organizacyjnych

Aktualnie odpowiadam w Hufcu Białystok za sprawy związane z organizacją min. za prawidłową pracę biura hufca, komisję stopni instruktorskich jak i zarządzaniem bazami w Borkach i Stańczykach .

Jestem osobą odpowiadającą również za kontakt z innymi organizacjami pozarządowymi działającymi w naszym mieście.

Zlot Hufca Białystok, który odbył się 13-15 września 2013r. z okazji 100-lecia HARCERSTWA NA BIAŁOSTOCCZYŹNIE , w którym wzięło udział przeszło 600 zuchów i harcerzy

Aktualnie pracuję w jednych z banków na stanowisku doradcy klienta biznesowego .

W 2010r ukończyłem studia magisterskie na Uniwersytecie w Białymstoku na wydziale Ekonomii i Zarządzania – kierunek Zarządzanie Organizacjami Publicznymi.

Moje zainteresowania po za harcerstwem to sport i ogrodnictwo.

Posiadam wieloletnie doświadczenie instruktorskie. W latach 2005-2007 byłem członkiem Rady Naczelnej . Pragnę reprezentować głos środowiska Hufca Białystok podczas Zjazdu ZHP wytyczając kierunek organizacji na najbliższe lata.