Home > Profil uczestnika zjazdu > Mariusz Bezdzietny
Mariusz Bezdzietny

Harcmistrz, Komendant Szczepu 6TDH „KNIEJA” w Tarnobrzegu

Jestem Szczepowym. Od lat organizuję szczepową bazę obozową i liczne biwaki. Ponadto reprezentuję podkarpackich harcerzy jako Członek Rady Chorągwi Podkarpackiej ZHP oraz Członek Rady Naczelnej ZHP.

Ostatnio razem żoną prowadzę gromadą zuchowej, w której są moi synowie.

Byłem komendantem Polskiego Kontyngentu na 22. Światowe Jamboree Skautowe w Szwecji w 2011 roku. Projekt realizowany był przez 2 lata. Do Szwecji wyjechało 650 harcerzy i instruktorów. Projekt obejmował: rekrutację zastępów i kadry do reprezentacji, spotkania przygotowujące do wyjazdu, pozyskiwanie środków, informacje prasowe, organizację transportu uczestników i sprzętu, program Kontyngentu, promocję Polski i ZHP, wizytę gości, rozrachunki wewnątrz ZHP i z komendą szwedzką

Pracuję w Sekcji Organizacji Imprez w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu.

Odpoczywam podczas wyjazdów i wędrówek z rodziną.

Moją pasją są gry towarzyskie, logiczne i terenowe.

Interesuję się filmem

Posiadam doświadczenie jako drużynowy, szczepowy i członek komendy hufca. Ponadto dostrzegam i rozumiem problemy harcerstwa w małych i średnich miejscowościach.  Jestem zdecydowanym orędownikiem utrzymania kadencyjności, reformy struktury organizacyjnej oraz czynnego prawa wyborczego tylko dla drużynowych.