Home > Profil uczestnika zjazdu > Maria Kotkiewicz
Maria Kotkiewicz

Harcmistrzyni, Komendantka Hufca ZHP Częstochowa

Jestem członkinią Rady Chorągwi Śląskiej oraz Komendantką Hufca Częstochowa.

Posiadam Złotą Odznakę Kadry Kształcącej.

Jestem współpracownikiem gazety instruktorskiej CZUWAJ.

Częstochowska Akcja Szkoleniowa.
W 2013 roku pełniłam funkcję Komendantki Częstochowskiej Akcji Szkoleniowej w ramach której zorganizowane były kursy kadry kształcącej, podharcmistrzowski, przewodnikowski (2 kursy), drużynowych zuchowych, harcerskich, starszoharcerskich, wedrowniczych oraz warsztaty dla opiekunów prób na stopnie i II Ogólnopolska Konferencja Instruktorska Kształceniowe Drobiazgi. W Akcji wzięło udział 130 uczestników z całej Polski.

Zawodowo pracuję w Biurze Inicjatyw Lokalnych i Konsultacji Społecznych Urzędu Miasta Częstochowy.

Jestem Doradcą Kluczowym w Projekcie Inkubator Społecznej Przedsiębiorczości Województwa Śląskiego.

Moją drugą pasją jest koszykówka. Jestem sędzią oraz instruktorem tej dyscypliny sportowej.

Jestem aktywną instruktorką Związku Harcerstwa Polskiego i reprezentantką dużego Hufca dlatego swoje poglądy chciałabym zaprezentować uczestnicząc w najwyższej władzy naszej organizacji.