Home > Profil uczestnika zjazdu > Marcin Wolski
Marcin Wolski

Harcmistrz, Komendant Chorągwi Lubelskiej ZHP

Obecnie pełnię funkcję Komendanta Chorągwi, czyli zarządzam i nadzoruje pracę hufców Chorągwi Lubelskiej ZHP.

Przez ostatni okres walczę głównie z fatalnymi finansami chorągwi, wieloma nieprawidłowościami, które zastaliśmy, staram się optymalizować koszty i poprawiać, jakość zarządzania.

Największym wyzwaniem środowiska, które staram się wspierać jest odbudowanie wspólnoty instruktorskiej wokół chorągwi i wzrost liczebny.

• Finanse i gospodarowanie

Zawodowo od 8 lat zajmuję się prowadzeniem szkoleń i doradztwa informatycznego w firmach i instytucjach głównie z województwa lubelskiego. Jestem właścicielem firmy informatycznej oraz współwłaścicielem firmy turystycznej.

Prywatnie mieszkam w Puławach nad samą Wisłą, od niedawna jestem żonaty, oczywiście z harcerką J a miesiąc przed zjazdem na świecie pojawi się nasza córeczka.

Największą moją pasją jest informatyka, nowe technologie i nowoczesna nauka.

Ponadto lubię chodzić na ryby, patrzeć na akwarium, pływać łódką lub motorówką, słuchać dobrej muzyki. W domu mieszkają z nami rybki, burunduki i afrykański jeż pigmejski.