Home > Profil uczestnika zjazdu > Marcin Jedliński
Marcin Jedliński

Podharcmistrz, Zastępca Komendanta Hufca

W harcerstwie działam na wszystkich szczeblach struktury od drużyny do Chorągwi. Jestem dwoma drużynowymi, jednym komendantem szczepu, jednym zastępcą komendanta hufca.

Najtrafniej można doprecyzować moje działania mówiąc, że robię to co jest do zrobienia, tam gdzie są potrzeby, by wkroczyć.

We wrześniu 2013 byłem Komendantem I Manewrów Ratowniczo Technicznych ZHP Chorągwi Kieleckiej – wydarzenia dla 300 harcerzy i harcerek, organizowanego z dużym rozmachem – współpraca z Wojskiem, Komendą Wojewódzką Policji, Komendą Wojewódzką Straży Pożarnej. Wydarzenie powiodło się i cele zostały zrealizowane.

Wraz z zaprzyjaźnionymi instruktorami prowadzimy Spółdzielnię Socjalną – zajmującą się organizacją turystyki – biznesowej jak i szkolnej.

Pasją jest harcerstwo, a dokładniej: działanie, którego harcerstwo jest pełne.

Aby reprezentować harcerzy z Chorągwi Kieleckiej.

Będę wsłuchiwał się w głosy instruktorów i reagował, gdy będzie taka konieczność.