Home > Profil uczestnika zjazdu > Malwina Siwczak
Malwina Siwczak

Podharcmistrzyni, Zespół Programowy Chorągwi Kujawsko-Pomorskiej, Zespół do Pracy z Kadrą Hufiec Toruń

Macierzyście pochodzę z Hufca Szczecinek gdzie byłam dtużynową. Aktualnie po przekazaniu Namiestnictwa Harcerskiego dążę do „rozkręcenia” RH+ czyli Referatu Harcerskiego w naszej chorągwi. Działam w Zespole do Pracy z Kadrą oraz w Zespole Kadry Kształcącej w Hufcu Toruń. A tak poza tym to chodzę i się uśmiecham.

• Komunikacja społeczna

Jestem dumna z mojej trzyletniej pracy nad Namiestnictwem Harcerskim, które zbudowałam od zera a wcale nie jest takie małe bo składa się z ponad 30 drużyn. Przez ostatnie dwa lata wraz z ZPK udało nam się realizować system motywacji hufca. Mniejszym projektem, z którego jestem bardzo dumna była trasa harcerska Rajdu Kopernikańskiego w tym roku.

Jetem archeologiem- kończę studia magiterskie na UMK w Toruniu, oraz pracuję w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu.

Główną motywacją były Zbiórki Programowe w GK, oraz moja świadomość tego, że informacje często zatrzymują się na poziomie chorągwi i nie „przechodzą” w dół, co chciałabym w moim środowisku zniwelować.