Home > Profil uczestnika zjazdu > Magdalena Górna
Magdalena Górna

Harcmistrz, Szefowa Hufcowego Zespołu Kadry Kształcącej

Od 13 lat zajmuję się kształceniem kadry i to jest to, co pasuje mi najbardziej. Posiadam SOKK, a od niedawna jestem szefową HZKK. Jestem również członkiem Kręgu Instruktorskiego „Zorza” oraz Hufcowej Komisji Stopni Instruktorskich, gdzie odpowiadam m.in. za pracę z opiekunami prób.

Pełnię także funkcję przewodniczącej Hufcowej Komisji Rewizyjnej, ale jest to nieporównywalnie mniej satysfakcjonujące :)

Z wykształcenia jestem geologiem. Lubię kuchnię orientalną, męską siatkówkę i książki fantasy. Ostatnio spodobało mi się pisanie geologiczno-turystycznych artykułów na Wikipedii. Dawniej moją pasją było chodzenie po górach, zostałam nawet przewodnikiem górskim. Teraz czasu jakby mniej, ale gdy tylko jest okazja to korzystam z uroków górskiej przyrody.

Każdy zjazd to w mniejszym lub większym stopniu tworzenie historii więc chciałam choć raz w takim wydarzeniu uczestniczyć. A jak wykorzystam mandat? Mam nadzieję, że kreatywnie i z rozsądkiem.