Home > Profil uczestnika zjazdu > Maciej Marciniak
Maciej Marciniak

Harcmistrz, Komendant Hufca

Jestem komendantem Hufca Iława Chorągwi Warmińsko Mazurskiej.

Wraz z hufcem systematycznie od wielu lat uczestniczę czynnie w Zlotach Grunwaldzkich. Dwukrotnie byłem komendantem gniazda Warmińsko – Mazurskiego, wcześniej oboźnym gniazda. Organizuję obozy dla naszych harcerzy.

Współpracuję i mam dobry kontakt z komendami hufców naszej Chorągwi.

Wspieram organizacyjnie Wspólnotę Drużyn Grunwaldzkich

Nawiązałem współpracę Klubem Miłośników Kultury Polskiej w Kaliningradzie. W ubiegłym roku na zaproszenie Klubu  wraz z 10 osobową grupą harcerzy gościliśmy w Kaliningradzie i Svietłogorsku. W tym roku w czasie Zlotu Grunwaldzkiego podejmowaliśmy młodzież z Kaliningradu.

Jestem współwłaścicielem firmy informatycznej-serwis kas fiskalnych i komputerów.

Obecnie moje życie jest podporządkowane działaniom harcerskim.

Lubię żeglarstwo, śpiew i grę na gitarze.

Zostałem zdopingowany przez instruktorów kilku naszych hufców do kandydowania. W myśl zasady „Nic o nas bez nas” podjąłem wyzwanie i zostałem wybrany. Bardzo zależy mi na dobrej przyszłości naszego związku dlatego chcę uczestniczyć w pracach Zjazdu.