Home > Profil uczestnika zjazdu > Łukasz Kojta
Łukasz Kojta

Przewodnik, Drużynowy, Komisja Stopni Harcerskich oraz Rada Namiestnictwa Hufca Sokółka

Obecnie jestem drużynowym 22 Sokólskiej Drużyny Wędrowniczej „Vi Tri. Jestem członkiem hufcowej Kapituły Stopni Harcerskich i Wędrowniczych oraz członkiem Rady Namiestnictwa Hufca Sokółka.
Do tego razem z drużyną zajmuję się organizacją imprez hufcowych m.in. Turnieju Zastępów oraz rajdu chorągwianego planowanego na maj 2014.
Razem z drużyną jesteśmy otwarci na imprezy ogólnopolskie i staramy się uczestniczyć w tych najciekawszych dla nas.

Projekt z którego szczególnie jestem dumny jest to na pewno założenie mojej obecnej drużyny oraz zamknięcie okresu próbnego. Do tego wprowadzenie kilku imprez hufcowych, które na stałe goszczą w planie pracy hufca.

Jestem studentem 3 roku Automatyki i Robotyki na Politechnice Białostockiej. Po zajęciach pracuję jako animator zabaw dla dzieci do 12 lat w Fikolandzie. Interesuję się turystyką, podróżami, zwiedzaniem Polski

i poznawaniem historii miejsc które zobaczyłem. Uwielbiam wolny czas spędzać z przyjaciółmi oraz drużyną.

Chciałem zostać delegatem, ponieważ poszukuję nowych wyzwań oraz pokazać, że najmłodsi instruktorzy też mogą wnieść coś ciekawego do ogólnej działalności ZHP.