Home > Profil uczestnika zjazdu > Lucjan Brudzyński
Lucjan Brudzyński

Harcmistrz, Skarbnik ZHP

Przede wszystkim zajmuję się ‚stawianiem finansów ZHP na nogi’. Te zadania obejmują nadzorowanie pracy rachunkowej wydziału finansowego GK ZHP, analitykę księgową i zarządczą, prowadzenie polityki fundrising’u, budżetowanie, a w tym zakresie również ewaluację, projektowanie i wdrażanie polityk gospodarczych i finansowych (np. budowa Grupy ZHP) oraz inicjowanie przedsięwzięć współpracy z biznesem.

Staram się też wspierać chorągwie ZHP w procesach naprawczych i regulacyjnych.

Nadzoruję postępowania prawne dotyczące majątku ZHP w tym sprawy sądowe.

• Finanse i gospodarowanie

III Zlot Kadry
Zlot odbył się w dniach od 14 do 18 sierpnia 2013 roku w Harcerskiej Bazie Obozowej Hufca Sopot w Leśnej Hucie (pow. starogardzki) poprzedziły go warsztaty z pionierki i zdobnictwa obozowego, które rozpoczęły się już 9 sierpnia. W zajęciach wzięło udział ponad 200 osób, które pracowały nad poszukiwaniem nowej jakości dla ZHP poprzez kreatywne i innowacyjne wykorzystanie narzędzi metodycznych.

Tak od ok. 5 lat prowadzę indywidualną działalność gospodarczą w zakresie doradztwa gospodarczego i prawnego. Zatem pracuję u siebie i dla siebie (stąd PROMEA). Zaś od trochę ponad roku jestem małżonkiem wielce udanej żony – też harcerki :)
Uwielbiam gotować prawie tak samo jak jeść.

W wolnych chwilach rozważam zasadność aksjomatów teorii strun oraz dyferencjacje czasoprzestrzenne na horyzoncie zdarzeń czarnych dziur.

Nie chciałem ale musiałem.