Home > Profil uczestnika zjazdu > Krzysztof Wiśnioch
Krzysztof Wiśnioch

Podharcmistrz, z-ca przewodniczącej Komisji Rewizyjnej Hufca ZHP Białystok

Współpracuje w różnych szczeblach organizacji. Jestem członkiem białostockich Baczyńskich. Obecnie z-ca przewodniczącej HKR i członek KSI Hufca ZHP Białystok.

Raczej nie jest to projekt harcerski, ale jestem dumny z pozytywnego wizerunku Komisji Rewizyjnej naszego hufca. Razem z innymi członkami HKR stworzyliśmy bazę informacji dla drużynowych.

Prywatnie: pracownik drukarni, miłośnik podróży. Uwielbiam Bieszczady. Kiedyś na pewno tam zamieszkam :) zawsze uśmiechnięty i pogodny, nie lubię nudy.

Jestem delegatem trochę z przypadku. Miło jest gdy środowisko Ciebie wybiera. Posiadam doświadczenie, które pomoże mi pomóc w wytyczaniu kierunku naszej organizacji. Chciałbym mieć choć w małym stopniu wpływ na przyszłość ZHP.