Home > Profil uczestnika zjazdu > Katarzyna Pawlak
Katarzyna Pawlak

Podharcmistrzyni, Członek Komendy Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP

Jestem odpowiedzialna w KCH za program oraz pozyskiwanie środków na funkcjonowanie Chorągwi i realizacje propozycji programowych, kształceniowych.

Organizacja warsztatów dla programowców HAL i programowców hufców, a także propozycja programowa na lato „Lokomotywa Tuwima”.

Jestem kierownikiem świetlicy socjoterapeutycznej Złote Serca oraz wychowawcą w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Zaborze. Uwielbiam teatr i taniec, dlatego działam w zielonogórskiej Pracowni Teatru Tańca. Piekę najlepsze serniki na zimno.

Znam potrzeby mojego środowiska, wiem z jakimi problemami boryka się, a co jest jego mocną stroną. Mam bardzo dobry kontakt  z instruktorami, kontaktuje się z nimi na bieżąco. Mam nadzieję, że uda mi się przedstawić ich zdanie.