Home > Profil uczestnika zjazdu > Jerzy Jakimów
Jerzy Jakimów

Harcmistrz, Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Lasowiackiego Hufca ZHP w Stalowej Woli

Aktualnie jestem Przewodniczącym Komisji Rewizyjnej i Przewodniczącym Komisji Stopni Instruktorskich  Lasowiackiego Hufca ZHP w Stalowej Woli. Ponadto reprezentuję podkarpackich harcerzy jako Członek Rady Chorągwi Podkarpackiej ZHP.

• Finanse i gospodarowanie

Prowadzę Harcerski Klub Ekologiczny „Zimorodek”, w którym wdrażam zadania ekologiczne do prób na stopnie instruktorskie i harcerskie głównie poprzez Komisję Stopni Instruktorskich.

Zarządzam obiektami sportowymi w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu.

Moją pasją jest fotografia przyrodnicza i turystyka. Interesuję się ekologią i przyrodą.

Po bardzo bogatej drodze harcerskiej od drużynowego zuchów po Komendanta Chorągwi z dużym bagażem wiedzy w zarządzaniu pragnę wnieść swoją cegiełkę w kształtowanie zarządzania i finansowania ZHP.