Home > Profil uczestnika zjazdu > Dorota Łoś
Dorota Łoś

Harcmistrzyni, Drużynowa gromady zuchowej

Pełnię najważniejszą funkcje w ZHP.

Jestem drużynową – wodzem gromady zuchowej.

W Hufcu pełnię funkcję zastępcy komendanta ds. programowych.

W hufcowej  Komisji Stopni Instruktorskich – członkiem, opiekunem prób przewodnikowskich.

Członkiem Rady Naczelnej ZHP.

Delegatką na XXXVIII Zjazd ZHP.

• Komunikacja społeczna

Kampania bohater z okazji 75-Lecia harcerstwa na ziemi kwidzyńskiej oraz opracowanie cyklu sprawnościowego dla zuchów „Kwidzyniak”. Współorganizacja nieprzerwanie od 15 lat w pierwszy weekend marca Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Harcerskiej, Turystycznej i Poezji śpiewanej Szałamaja.

Od 25 lat pracuję jako nauczyciel, wychowawca, pedagog.  I niezmiennie uważam, że moja praca jest moim hobby. To dar wykonywać  pracę, którą się lubi, która jest też pasją. Jestem nauczycielem poszukującym. Harcownikiem. Pielgrzymem. Fotoamatorem. Uwielbiam podróżować i czytać wszystko i wszędzie.

Zaufanie środowiska harcerskiego i potrzeba jego reprezentowania. Też potrzeba wsparcia go przez własne doświadczenie i umiejętności. Moje działanie jest zawsze konsekwentne i wykonane do końca.