Home > PRZED ZJAZDEM > Delegacie! Nie zapomnij swojej karty członkowskiej!
Delegacie! Nie zapomnij swojej karty członkowskiej!

Delegacie! Nie zapomnij swojej karty członkowskiej!

Szanowne Druhny Delegatki, Szanowni Druhowie Delegaci

Karta członkowska ZHP będzie w dniach 38. Zjazdu ZHP Waszym dokumentem identyfikacyjnym.

Prosimy zatem o sprawdzenie:

1. czy posiadacie kartę członkowską ZHP,

2. czy numer członkowski ZHP widniejący na karcie jest zgodny z wpisanym do Ewidencji ZHP,

3. czy imię i nazwisko na karcie członkowskiej ZHP jest adekwatne do posiadanego (nie dotyczy skrócenia imienia i nazwiska na karcie do 19-stu znaków) i nie zawiera błędów.

Zgubienie, zniszczenie lub utrata karty

Jeżeli karta została ukradziona, zniszczona lub zgubiona, prosimy o zapoznanie się z notką http://www.zhp.pl/karta/faq#utrata_, a następnie wypełnienie formularza ZGUBIENIE, KRADZIEŻ lub UTRATA KARTY Z INNEGO POWODU (np. zniszczenie fizyczne karty) pod adresem http://www.zhp.pl/karta/serwis_kart#formularze.

Błędne lub nieadekwatne dane na karcie

Jeśli dane na karcie są nieadekwatne do aktualnych (błąd na karcie, zmiana imienia czy nazwiska), prosimy o dokonanie najpierw odpowiednich zmian w Systemie Ewidencja ZHP. Prosimy o zapoznanie się informacjami pod adresem http://www.zhp.pl/karta/faq#zmiana, a następnie przejście pod adres http://www.zhp.pl/karta/serwis_kart#formularze i wypełnienie formularza BŁĘDNIE WYPEŁNIONE DANE NA KARCIE, ZMIANA IMIENIA LUB NAZWISKA

Ponieważ sprawa posiada priorytetowe znaczenie, prócz dokonania zgłoszenia karty przez formularz Serwisu kart, prosimy także o informację skierowaną pod adres e-mail karta@zhp.pl lub na numer telefonu 022 339 06 66. Pod tym adresem e-mail i numerem telefonu proszę także zgłaszać wszelkie problemy dotyczące opisywanych procedur – udzielimy wszelkiej możliwej pomocy.

Będziemy czekać na Wasze zgłoszenia do dnia 29 października 2013 do godziny 23:00.

 

Patryk Selwa

specjalista GK do spraw IT

Comments are closed.

Scroll To Top