Home > Profil uczestnika zjazdu > Anna Adamczyk
Anna Adamczyk

Podharcmistrzyni, Komendantka hufca

Pełnię funkcję komendantki Hufca Inowrocław, członka Rady Chorągwi, ale również drużynowej 38 DSH „Wędrowcy” im. Olgi Małkowskiej.

Pomimo pełnienia funkcji liderskich przede wszystkim staram się realizować działania z drużyną i móc patrzeć na wiele rzeczy również z tej niższej perspektywy.

• Finanse i gospodarowanie
  • Komunikacja społeczna

Jestem szczególnie dumną z tego, że dzięki projektowi, który napisałam i realizuję, tylko w tym roku kilkudziesięciu harcerzy i instruktorów z mojego hufca mogło się kształcić i brać udział w różnorakich kursach.

To co robię dzisiaj to przede wszystkim praca na rzecz mojego hufca. Poświęcam się jej maksymalnie i mam nadzieję, że widać tego efekty.

Prywatnie jestem zabieganą doradczynią finansową pasjonującą się ornitologią. Już niemal każdy harcerz z mojego hufca wie jak nazywa się ulubiony ptak druhny komendantki

Chciałam zostać delegatem, bo uważam że teraz już dojrzałam do tego by moc uczestniczyć w tak ważnym wydarzeniu, które ma wpływ na kształt organizacji, w której działam.

Mandat nadany podczas zbiórki wyborczej chcę wykorzystać z korzyścią dla tych, którzy są najważniejsi dla zwyczajnych harcerzy. Czuję jego ogromną wartość, bo jestem delegatkom nie tylko swojego hufca, ale także dwóch innych środowisk harcerskich.