Home > Profil uczestnika zjazdu > Aleksandra Potysz-Rzyman
Aleksandra Potysz-Rzyman

Podharcmistrzyni, Członkini hufcowej ZKK i KSI

Ukończyłam Kurs Kadry Kształcącej w tym roku, a obecnie zdobywam brązową OKK. Organizowałam kurs przewodnikowski oraz kurs drużynowych harcerskich w naszym hufcu. Jestem opiekunką druhny zdobywającej stopień przewodniczki, a sama zdobywam stopień harcmistrzyni. W wakacje pełniłam funkcję komendantki obozu dwóch drużyn ze Skoczowa.

Szczególnie dumna jestem z organizacji kursu drużynowych harcerskich, który pomimo wielu trudności organizacyjnych odbył się i, co więcej, został bardzo pozytywnie oceniony przez uczestników.

Jestem doktorantką na Wydziale Filozoficznym UJ, mieszkam na co dzień w Krakowie. Współpracuję z Fundacją na Rzecz Bezpieczeństwa i Współpracy w Szkole „Falochron”. Uwielbiam gotować, uczyć się nowych rzeczy i podziwiać bieszczadzkie widoki.

Chciałam zostać delegatką, aby móc wziąć udział w dyskusjach o kształcie ZHP w kolejnych latach. Jest to okazja dla mnie do spotkania wielu inspirujących ludzi, poznania ich opinii, wymiany poglądów i uczenia się wzajemnie.